IT-juht Daniel Sepp: suurepärane IT-juhi tööriist, soovitan!

09.08.2019

Aianduskeskuse Gardest IT-juht Daniel Sepp:
Gardest on Baltimaade suurim kodu- ja aianduskeskus ja meie IT on väga keeruline. See on kõike muud kui standardne – alustades isesõitvatest katustest, lõpetades eriliste kassalahendustega.

Uus hankekeskkond tekitas algul pisut kõhklusi, sest sõna „hange“ seostus mul peavaluga, mille tekitab ebamugav ja aeganõudev hankeprotsess. Mõte uut töövahendit kasutada tuli läbi sõbra soovituse. Vajadus – uus riistvara välja osta ja osaliselt loobuda kasutusrendist.

Get IT Wise pakkus ülilihtsa võimaluse kirjeldada oma vajadusi nii ärilises võtmes kui ka tehniliste parameetritena. Kõik oli lihtne ja loogiline. Peale hanke sisestamist olin skeptiline, kas ja kui palju neid pakkumisi ikka tuleb, kuid mõne päeva pärast tabas mind üllatus – üle 10 pakkumise! Seda oli ehk liigagi palju, lihtsam oleks olnud ju võrrelda paari pakkumist, aga see oli pigem positiivne probleem.

Valisin 3 parimat välja ja juhtkonnale sai neid esitada sama keskkonna võrdlustabelis, ilma, et neist oleks olnud vaja teha mingit esitlust või Excel’it. Aja kokkuhoid oli kolossaalne.

Peale seda kogemust defineerisin enda jaoks mõiste „hange“ ümber – see on nüüdseks lihtne sisseostu protsess, mille komponentideks on vajaduste kirjeldamine, pakkumiste võrdlemine ja nende esitlemine juhtkonnale ühes mugavas keskkonnas. Ei mingit valu, kõik on lihtne ja kiire!

Kuigi leidsime läbi esimese hanke endale ka hea IT-partneri, siis kasutan Get IT Wise keskkonda ka edaspidi, et saada lauale vähemalt 3 pakkumist, mida otsustajatele esitada.”

“Suurepärane IT-juhi tööriist, soovitan!“
Daniel Sepp

Tutvu keskkonnaga ja loo endale tasuta konto kohe siit >

IT-hankekeskkond seadmete, talentide ja know-how hankimiseks